2li Uzun Kol Badi Hero Boy
2li Uzun Kol Badi Hero Boy

Baby Corner 2li Uzun Kol Badi Hero Boy (9051)

Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

Gülümsetme Garantili Tasarımlar!

Baby Corner 5G Kuralı Nedir?
 
1G Kalite Garantisi
Baby Corner’ın kumaşından ambalajına kadar tüm ürünlerini titizlikle ve yüksek kalite standartlarında üretilir. Baby Corner’ın tüm tekstil ürünleri zararlı maddelere ve kimyasallara karşı test edilmiştir. Oeko-Tex kalite belgesine sahiptir.
2G Hijyen Garantisi
Tüm ürünler Avrupa standartlarında üretim yapan tesiste Baby Corner’a özel üretilip, hijyenik ortamda özenle paketlenir.
3G Kullanım Garantisi
-Baby Corner, bebeklerin çok kullanacakları ürünler geliştirir. Baby Corner ürününü bebekler tepe tepe giyecektir.
-Baby Corner süs olarak tasarladığı ürünlerin dahi ikincil bir kullanımı olması için uğraşır.
4G Değiştirme Garantisi
Baby Corner paketini açamadan bebeğiniz büyürse ya da aynı hediyeden üç beş tane gelse de problem değil. Baby Corner, ambalajı bozulmamış ürünü alır, içindeki ürünlerin aynısını 12 aya kadar istediğiniz beden ölçüsüyle size yollar. Değişim sadece çiçek, cupcake ya da pasta ürünlerinde değil, bütün düz ürünlerde yapılır.
Değişim, çiçek, cupcake, pasta ürünlerinde değil, bütün düz ürünlerde yapılır. İstediğiniz bedende tarafınıza ulaştırılır.
5G Gülümsetme Garantisi
Hastane odasında, Baby Shower 'da, evde, mevlütte ya da her nerede olursa olsun, Baby Corner'dan gelen bir hediye anneleri gülümsetir. Hediyeyi açarken gülümseyen anne, hediyeyi her kullandığında da gülümsemeye devam eder.