ABC Design Organizer (Çanta)
ABC Design Organizer (Çanta)
ABC Design Organizer (Çanta)
ABC Design Organizer (Çanta)

ABC Design Organizer (Çanta) (1200020M)

Marka : ABC Design
Fiyat : ₺399,99(KDV Dahil)

Bebeğiniz her zaman yanınızda olabilir…

Tasarım, Konfor Ve Kolay sürüş keyfini yaşamanın tam zamanı.

ABC Design Organizer (Çanta)


Bebeğinizle gezme saatleri demek; öncesinde hazırlanma süreci demektir… İhtiyacınız olanları belirlemek ve gerekli her şeyi yanınıza almanız bu sürecin değişmez rutinidir.

Ancak iyi hazırlanmak; sadece ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza almak değildir. Aynı zamanda yanınıza aldıklarınıza da kolayca ulaşabilmelisiniz. İşte burada ihtiyacınız olan pratik depolamadır…

  • ABC Design çok fonksiyonlu organizatörünüzü (Organizer); bebek arabanızın itme koluna kolaylıkla takarak ihtiyacınız olan temel şeyleri el altında bulundurabilirsiniz. (bebeğinizin biberonu, oyuncağı, ıslak mendili, emzik kutusu, anahtarlarınız, cüzdanınız vb.)
  • ABC Design organizatörünüz; size bebeğinizle gezerken ihtiyaç duyduğunuz anda istediğiniz eşyaya kolaylıkla ulaşabilmeniz için ek depolama alanı sunar.
  • İki yandan geçmeli sitemi ile ABC Design bebek arabalarının tüm modelleri ile rahatlıkla kullanılabilir.
  • Organizatör; iki parçadan oluşmaktadır. Bir parça; iç kısmında fermuar ile kapatılabilen iç cebe sahip ana parça, İkinciparça ise İçecekler için bir şişe tutacağı bölümü vardır. Ayrıca ıslak mendiller için akıllı
  • Birinci parça; iç kısmında fermuar ile kapatılabilen iç cebe sahip, kullanım şeklinize göre iç kısmındaki bölmeleri ayarlayabileceğiniz ana parçadır.
  • İkinci parça ise; ıslak mendiller için akıllı manyetik kapatma özelliğine sahip küçük ekstra çantadır.
  • ABC Design organizatörünüzü isterseniz bir omuz çantası veya bel çantası olarak da kullanabilirsiniz. Bu seçenekler size mümkün olduğunca fazla esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin, oyun alanına girdiğinizde, ABC Design organizatörünüzü bebek arabanızdan çıkarabilir, omzunuzda veya belinizde taşıyabilirsiniz ve böylelikle her zaman ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.
  • Paket boyutları: Uzunluk 31 cm x En 53 cm x Yükseklik 35 cm’dir.