Satın aldığım ürünü değiştirmek istediğimde ne yapmam gerekir?

Mağazamızdan veya internet sitemizden alınmış ve kullanılmamış ürünler için değişim süresi 30 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için değişim işlemi yapılamamaktadır. 

Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış olması, paketinin hasar görmemiş olması ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gerekmektedir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gerekmektedir. 

Mağazalarımızdan değişim işlemi gerçekleştirmek için aşağıda sıraladığımız belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir:
   - Kredi kartı ödeme belgesi (kart slipi) ve satış belgesinin (bilgi fişi, e-arşiv faturası ve/veya sevk irsaliyesi) aslı.
   - Hediye ürün değişimlerinde, hediye değişim kartı (hediye değişim kartıyla ürün iadesi yapılamamaktadır.).
   - Herhangi bir firma adına düzenlenen faturalarda, iade faturası.


Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda değişim işlemi yapılamamaktadır