KURUMSAL

Bebek dükkanım olarak bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve bebeğini büyüten bilinçli ailelere, bebekleri için alışveriş yaparken; yaşamlarındaki değişimin, her anın keyfini çıkarmaları için tüm detayları düşünmeye gayret ediyoruz.

 
Aynı zamanda gerçek mutluluğun tadını çıkarmanız için sizlere sadece ürünleri değil bilgi ve tecrübelerimizi de paylaşıyoruz.
 
Kaliteli, sağlıklı ve çeşitli ürünlere ulaşabileceğiniz alışverişlerinizi eğlenceli aynı zamanda kolay hale getirerek değişimi kucaklamanızı sağlamak için sürekli değişerek, hem mazağa hem de internet üzerinden güvenli ve hızlı alışveriş kolaylığı sunuyoruz.
 
Anne adayları, hamileliğin ilk günlerinden itibaren ihtiyaçları olacak tüm ürünleri bulmak üzere mağazamıza geldiklerinde ilk tanışmamızı yaşarız. Sonrasında ise tüm bu heyecanlı süreçte yanlarında olur, her türlü ihtiyaçlarına destek oluruz. 
 
Bebeğiniz ile ilgili oyuncaktan bebek arabasına, tulumdan şampuana, oto koltuğundan mama sandalyesine, çoraptan emziğe, bebek bezinden ıslak mendile, dönenceden telsize, güneşlikten ana kucağına kadar aradığınız her şeyi kolayca bulabilir ve online olarak satın alabilirsiniz. 
İş Fikrimiz
bebek dükkanım , anneler ve bebeklerin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, yüksek hizmet standartları, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle 7/24 karşılayan bir internet sitesi ve perakende mağazacılığıdır.“
bebek dükkanım, İki Temel Satış Kanalı Üzerine Uzmanlaşmıştır:
• E-ticaret
• Mağazacılık
Organizasyon:
• Yalın, basit ve sürdürülebilirdir.
• Eğitim, uygulama ve takım ruhuna inanan bir ekipten oluşur.
• İş gücü kaynaklarını içeriden yetiştirmeyi tercih eder.
Temel Stratejilerimiz:
• Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemizi ailelerin tercihlerine, kullanım sıklıklarına göre belirleriz.
• Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermiyor ve asla yer vermeyeceğiz.
• Ailelerin taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz.
• Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade ederiz.