Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)

Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ) (MOCIII)

Marka : Mochi
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)

Anne Sütünde Devrim!

Sessiz, acısız ve eforsuz bir göğüs pompası..

MOCHI göğüs pompası emzirme esnasında diğer göğüsünüzden sütünüzü sağar veya bir manuel pompa gibi göğüsünüzdeki sütü boşaltmanızı sağlar. Artık göğüs pompanızı kullanırken sürekli elinizde tutmanıza veya pompalamanıza gerek yok, arkanıza yaslanın ve MOCHI göğüs pompasının naturel vakumuyla sütünüzü boşaltmasını izleyin.

Sadece sıkın, göğüs ucunuzu ortalayarak göğüsünüze yerleştirin ve bırakın. Tek parça yapısıyla eforsuz, sessiz ve rahat bir göğüs pompası deneyimi yaşayın. Üstelik temizlemesi çok kolay.

EMZİRİRKEN SAĞIM YAPIN

Bebeğinizi emzirme esnasında diğer göğsünüzden de sütü sağmak için kullanabilirsiniz. Sadece pompanızı yerleştirdiğinizde içinde biriken süt miktarına şaşıracaksınız. Artık süt stoğunuz için pompalamaya gerek yok!

HERYERDE SÜTÜNÜZÜ POMPALAYIN

Şu ana kadar kullanacağınız en kolay göğüs pompası MOCHI, küçük boyutuyla nerede olursanız olun her zaman yanınızda. Doğal emişiyle manuel bir pompa olarak veya yeni doğum ardından göğsünüzdeki süt baskını azaltmak için kullanın.

BEBEĞİNİZ VE SİZİN İÇİN GÜVENLİ

%100 Gıda sınıfı, medikal silikondan üretilen MOCHI göğüs pompasına güvenebilirsiniz. BPA, PVC ve fitalat içermez. FDA (A.B.D.), TÜV SÜD (AB) ve SGS (ASYA) tarafından cilt ve gıda teması testlerine tabii tutulmuş ve onaylanmıştır.

 

ÖZELLİKLERİ

 

1.       Alışılagelmiş göğüs pompalarından faklı bir pompa. Nasıl çalışıyor?

 

Mochi göğüs pompası, anneler tarafından, anneler için geliştirilmiş bir göğüs pompasıdır. Annenin elinde tutmasına gerek kalmadan, memede durur, sessiz ve acısız şekilde anne sütünü sağar. Elektrikli değildir ve manuel pompalar gibi sürekli sıkma bırakma hareketi yapmanıza gerek duymaz, bir kere sıkılıp yerleştirilmesi yeterlidir. Yarı yumuşak bir yapıdadır, alt tarafının sıkıştırılıp memeye yerleştirilmesiyle beraber sürekli natürel vakum etkisi olarak tabir edilen emiş gücünü kesintisiz şekilde uygular. Özellikle elektrikli pompalar, bebeğin emiş gücüne göre yaratılmış süt kanallarına aşırı baskı uygulamaktadırlar. Mochi göğüs pompası, bu problemi ortadan kaldırır, annenin süt kanallarına tam ihtiyaçları olan gücü kesintisiz olarak uygulayarak sağımı gerçekleştirir ve en rahat şekilde sütün sağımına olanak tanır. Basit bir yapıda görünse de, üzerinde bulunan patentli alt - üst vakum halkaları ve vakum şeridi, pompa içinde negatif bir baskı oluşturur ve sağımı bu şekilde gerçekleştirir.

 

Eller serbest ve sesiz sağım yapmasından dolayı annenin emzirme beraberinde dahi simültane olarak süt sağmasına olanak tanır. Bu şekilde kullanıldığında emzirme esnasında aktif süt çıkışını arttırdığından ve annenin hormon salgılarını yükseleceğinden dolayı hem süt üretimine hem de süt sürekliliğine katkıda bulunacaktır. Doktor gözetiminde kullanan bir çok annenin süt üretimlerinin arttığı gözlemlenmiştir.

2.       Boyutu ne kadar, ağırlığı?

 

15 cm boyunda ve 76 gram ağırlığındadır. 120 mL süt haznesi bulunur. Boyutu, ağırlığı, süt haznesi boyutu ve sertliği en efektif emiş gücünü oluşturabilmesi için tasarlanmıştır.

 

Özellikle ufak boyutu sayesinde annelerin çantalarına rahatlıkla sığıyor olması büyük bir avantaj.

3.       Sadece bebeği emzirirken mi kullanılıyor?

 

Mochi göğüs pompasının emzirme beraberinde kullanımının ön plana çıkartılmasının sebebi, sessiz ve eller serbest sağım imkanı sunduğundan dolayı annelerin emzirirken kullanıma olanak tanıması ve zaman harcamadan, efor sarf etmeden süt stoku yapılabilmesini sağlamasıdır. Patentli teknolojisi sayesinde, sadece süt toplama değil sağım yaptığından dolayı emzirme haricide kullanılabilir fakat emzirme beraberinde kullanımı anneler için daha efektif olacaktır ve ekstra bir pompalama seansına ihtiyaç duymadan süt stoku yapabilmelerine olanak sağlayacaktır. Sizlerde biliyorsunuz ki anne memesini kandırmak neredeyse imkansız bu sebeple doktorlar süt üretimi ve sürekliliği için sürekli olarak emzirme beraberinde kullanımı önermektelerdir.

 

Annelerimiz tabii ki de ihtiyaç duyduklarında emzirme haricide kullanımlarını rahatlıkla yapabilirler. Emzirme beraberinin yanında özellikle birçok anne bebeklerinden uzakken pratik bir şekilde süt sağımı yaptıklarından dolayı tercih etmektedirler.

4.       Malzemesi hangi maddeden? Temizleme ve saklaması nasıl sağlanıyor?

 

Tamamen gıda sınıfı, medikal silikondan üretilmiştir. Aslına bakarsanız bu tip üst düzey bir materyal standart anne-bebek ürünlerinde kullanılmaz. Tamamen anne ve bebeğin sağlığı düşünülerek ve uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilmiştir. Bu sayede Mochi göğüs pompası 5 yıl garantilidir. Annelerin sadece ilk bebeklerinde kullanacakları bir ürün değil, ikinci belki üçüncü çocuklarında da her zaman kullanabilmeleri hedeflenmiştir.

 

Amerikan FDA (U.S. Food and Drug Administration) ve Alman LFGB (Lebensmittel- und Futtermittelgesetzbuch) kuruluşları tarafından anne, anne sütü ve bebek sağlığı açısından onaylıdır. İçeriğinde BPA, PVC ve fitalat barındırmaz.

 

Tek parça yapıda olduğundan dolayı temizliği oldukça kolaydır. Annelerin tek dikkat etmesi gereken konu temizliğini yaparken bebeklerinin sağlığına zarar vermeyecek ağartıcı ve aşındırıcı temizlik ürünleri kullanmamaktır. Mutlaka her kullanımdan önce annelerimize sterilize etmelerini tavsiye etmekteyiz. UV harici tüm sterilizasyon yöntemleri kullanılabilir. 250 dereceye kadar ısıya dayanıklı olduğundan dolayı en çok tercih edilen yöntem kaynatarak sterilize etmektir. Maalesef bunu konvansiyonel pompalar sağlayamıyor, birçok parçasının ayrı ayrı sterilize edilmesi ve tekrar birleştirilmesi anneler için oldukça meşakkatli ve zaman alan bir süreç.

5.       Kullanan annelerin geri dönüşleri nasıl?

 

Annelerin oldukça büyük bir memnuniyetle kullandıkları bir göğüs pompası Mochi. Türkiye’de satışa sunulmasından yalnızca 3 ay sonra internet üzerinde ki en büyük satış platformlarında bir ve ikinci sıraya yerleşmesinin en büyük sebebi de bu, diğer göğüs pompalarıyla en net tercih kıyaslamasını satış platformlarından yapabildiğimiz için belirtmekteyim. Anneler memnun kaldıkları ürünleri birbirlerine aktarıyor ve bizlere de geri bildirimde bulunuyorlar.

 

 

Bugüne kadar süt sağımı konusunda problem yaşayan, süt stoku yapamayan bir çok anneye çözüm oldu. Emzirme beraberinde kullanan annelerden birçok defa, bebekleri emerken sağım yapmanın çok özel bir deneyim olduğu bilgisini aldık.

6.       Bu ürün annelere hangi kullanım kolaylıkları sağlayacak?

 

Öncelikle, Mochi göğüs pompası annelerin süt sağımında birçok uzmana göre devrim yaratan bir göğüs pompası. Annenin elinde bile tutmadan, efor sarf etmeden, sessiz bir şekilde süt sağması oldukça büyük bir rahatlık. Annelere kullanımında, temizliğinde, taşınmasında yani her anlamda sağladığı fayda büyük öte yandan elektrikli olmadığından dolayı kablolardan ve priz arama derdinden de kurtarıyor. Kutu içeriğinde bulunan, süt tıpası sayesinde anne sağım ardından sütünü pompa içinde vakumlu şekilde muhafaza edebilir, -20 dereceye kadar dondurabilir. Eğer dışarıda sağımını gerçekleştirmişse, tıpasını kapatıp güvenle çantasında taşıyabilir.

Benzer Ürünler