Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)
Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ)

Mochi Göğüs Pompası (120 ML/4OZ) (MOCIII)

Marka : Mochi
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)

Anne Sütünde Devrim!

Sessiz, acısız ve eforsuz bir göğüs pompası..

MOCHI göğüs pompası emzirme esnasında diğer göğüsünüzden sütünüzü sağar veya bir manuel pompa gibi göğüsünüzdeki sütü boşaltmanızı sağlar. Artık göğüs pompanızı kullanırken sürekli elinizde tutmanıza veya pompalamanıza gerek yok, arkanıza yaslanın ve MOCHI göğüs pompasının naturel vakumuyla sütünüzü boşaltmasını izleyin.

Sadece sıkın, göğüs ucunuzu ortalayarak göğüsünüze yerleştirin ve bırakın. Tek parça yapısıyla eforsuz, sessiz ve rahat bir göğüs pompası deneyimi yaşayın. Üstelik temizlemesi çok kolay.

EMZİRİRKEN SAĞIM YAPIN

Bebeğinizi emzirme esnasında diğer göğsünüzden de sütü sağmak için kullanabilirsiniz. Sadece pompanızı yerleştirdiğinizde içinde biriken süt miktarına şaşıracaksınız. Artık süt stoğunuz için pompalamaya gerek yok!

HERYERDE SÜTÜNÜZÜ POMPALAYIN

Şu ana kadar kullanacağınız en kolay göğüs pompası MOCHI, küçük boyutuyla nerede olursanız olun her zaman yanınızda. Doğal emişiyle manuel bir pompa olarak veya yeni doğum ardından göğsünüzdeki süt baskını azaltmak için kullanın.

BEBEĞİNİZ VE SİZİN İÇİN GÜVENLİ

%100 Gıda sınıfı, medikal silikondan üretilen MOCHI göğüs pompasına güvenebilirsiniz. BPA, PVC ve fitalat içermez. FDA (A.B.D.), TÜV SÜD (AB) ve SGS (ASYA) tarafından cilt ve gıda teması testlerine tabii tutulmuş ve onaylanmıştır.

 

ÖZELLİKLERİ

 

1.       Alışılagelmiş göğüs pompalarından faklı bir pompa. Nasıl çalışıyor?

 

Mochi göğüs pompası, anneler tarafından, anneler için geliştirilmiş bir göğüs pompasıdır. Annenin elinde tutmasına gerek kalmadan, memede durur, sessiz ve acısız şekilde anne sütünü sağar. Elektrikli değildir ve manuel pompalar gibi sürekli sıkma bırakma hareketi yapmanıza gerek duymaz, bir kere sıkılıp yerleştirilmesi yeterlidir. Yarı yumuşak bir yapıdadır, alt tarafının sıkıştırılıp memeye yerleştirilmesiyle beraber sürekli natürel vakum etkisi olarak tabir edilen emiş gücünü kesintisiz şekilde uygular. Özellikle elektrikli pompalar, bebeğin emiş gücüne göre yaratılmış süt kanallarına aşırı baskı uygulamaktadırlar. Mochi göğüs pompası, bu problemi ortadan kaldırır, annenin süt kanallarına tam ihtiyaçları olan gücü kesintisiz olarak uygulayarak sağımı gerçekleştirir ve en rahat şekilde sütün sağımına olanak tanır. Basit bir yapıda görünse de, üzerinde bulunan patentli alt - üst vakum halkaları ve vakum şeridi, pompa içinde negatif bir baskı oluşturur ve sağımı bu şekilde gerçekleştirir.

 

Eller serbest ve sesiz sağım yapmasından dolayı annenin emzirme beraberinde dahi simültane olarak süt sağmasına olanak tanır. Bu şekilde kullanıldığında emzirme esnasında aktif süt çıkışını arttırdığından ve annenin hormon salgılarını yükseleceğinden dolayı hem süt üretimine hem de süt sürekliliğine katkıda bulunacaktır. Doktor gözetiminde kullanan bir çok annenin süt üretimlerinin arttığı gözlemlenmiştir.

2.       Boyutu ne kadar, ağırlığı?

 

15 cm boyunda ve 76 gram ağırlığındadır. 120 mL süt haznesi bulunur. Boyutu, ağırlığı, süt haznesi boyutu ve sertliği en efektif emiş gücünü oluşturabilmesi için tasarlanmıştır.

 

Özellikle ufak boyutu sayesinde annelerin çantalarına rahatlıkla sığıyor olması büyük bir avantaj.

3.       Sadece bebeği emzirirken mi kullanılıyor?

 

Mochi göğüs pompasının emzirme beraberinde kullanımının ön plana çıkartılmasının sebebi, sessiz ve eller serbest sağım imkanı sunduğundan dolayı annelerin emzirirken kullanıma olanak tanıması ve zaman harcamadan, efor sarf etmeden süt stoku yapılabilmesini sağlamasıdır. Patentli teknolojisi sayesinde, sadece süt toplama değil sağım yap